Ticker

6/recent/ticker-posts

Header Ads Widget

Το πρόγραμμα αγώνων της Α ΑΝΔΡΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ μετά την κλήρωση της ΕΚΑΣΘ

Το πρόγραμμα αγώνων της Α ΑΝΔΡΩΝ ΕΚΑΣΘ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ


ΟΜΑΔΕΣ:

1 ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο.
2 ΑΕΣΝ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ
3 ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ
4 ΑΜΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ
5 ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤ.ΠΕΥΚΩΝ
6 ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
7 ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
8 ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ
9 ΑΜΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
10 ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ


Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 1ος ΟΜΙΛΟΣ

1  ος Γύρος

1  η Αγωνιστική

Γήπεδο                                                                                 Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ                        ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ.                            ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ.

ΝΕΑΠΟΛΗΣ                           ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο.            ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ.

Α.Α.Μ.Θ.                                ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ.                                       ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ.

ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ                          ΚΕΡΑΥΝΟΣ  Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ        ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ.

ΔΡΥΜΟΥ                               ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ.                               ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ

2  η Αγωνιστική

Γήπεδο                                                                                 Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΣΙΝΔΟΥ                                 ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ.                           ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ.

ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ                  ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ.         ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο.

ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ                        ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ.                 ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ.

ΠΕΥΚΩΝ                                ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ                  ΚΕΡΑΥΝΟΣ  Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ

ΛΑΓΥΝΩΝ                              ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ.                                    ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ.

3  η Αγωνιστική

Γήπεδο                                                                                 Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ                        ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ.                            ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ.

ΝΕΑΠΟΛΗΣ                           ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο.            ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ.

Α.Α.Μ.Θ.                                ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ.                                       ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ

ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ                          ΚΕΡΑΥΝΟΣ  Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ        ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ.

ΛΑΓΥΝΩΝ                              ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ.                                    ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ.

4  η Αγωνιστική

Γήπεδο                                                                                 Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ                        ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ.                 ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ.

ΠΕΥΚΩΝ                                ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ                  ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο.

ΔΡΥΜΟΥ                               ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ.                               ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ.

ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ                          ΚΕΡΑΥΝΟΣ  Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ        ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ.

ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ                  ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ.         ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ.

 

5  η Αγωνιστική

Γήπεδο                                                                                 Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ                        ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ.                            ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ

ΝΕΑΠΟΛΗΣ                           ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο.            ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ.

Α.Α.Μ.Θ.                                ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ.                                       ΚΕΡΑΥΝΟΣ  Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ

ΛΑΓΥΝΩΝ                              ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ.                                    ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ.

ΣΙΝΔΟΥ                                 ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ.                           ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ.

6  η Αγωνιστική

Γήπεδο                                                                                 Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΔΡΥΜΟΥ                               ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ.                               ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ.

ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ                          ΚΕΡΑΥΝΟΣ  Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ        ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο.

Α.Α.Μ.Θ.                                ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ.                                       ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ.

ΠΕΥΚΩΝ                                ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ                  ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ.

ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ                        ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ.                 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ.

7  η Αγωνιστική

Γήπεδο                                                                                 Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ                        ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ.                            ΚΕΡΑΥΝΟΣ  Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ

ΝΕΑΠΟΛΗΣ                           ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο.            ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ.

ΛΑΓΥΝΩΝ                              ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ.                                    ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ.

ΣΙΝΔΟΥ                                 ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ.                           ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ.

ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ                  ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ.         ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ

8  η Αγωνιστική

Γήπεδο                                                                                 Α  γ  ώ  ν  α  ς

Α.Α.Μ.Θ.                                ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ.                                       ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ.

ΝΕΑΠΟΛΗΣ                           ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο.            ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ.

ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ                          ΚΕΡΑΥΝΟΣ  Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ        ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ.

ΔΡΥΜΟΥ                               ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ.                               ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ.

ΠΕΥΚΩΝ                                ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ                  ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ.

  

9  η Αγωνιστική

Γήπεδο                                                                                 Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ                        ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ.                            ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο.

ΛΑΓΥΝΩΝ                              ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ.                                    ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ

ΣΙΝΔΟΥ                                 ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ.                           ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ.

ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ                  ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ.         ΚΕΡΑΥΝΟΣ  Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ

ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ                        ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ.                 ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ.





2  ος Γύρος

1  η Αγωνιστική

Γήπεδο                                                                                 Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΛΑΓΥΝΩΝ                              ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ.                                    ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ.

ΣΙΝΔΟΥ                                 ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ.                           ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο.

ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ                  ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ.         ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ.

ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ                        ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ.                 ΚΕΡΑΥΝΟΣ  Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ

ΠΕΥΚΩΝ                                ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ                  ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ.

2  η Αγωνιστική

Γήπεδο                                                                                 Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ                        ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ.                            ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ.

ΝΕΑΠΟΛΗΣ                           ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο.            ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ.

Α.Α.Μ.Θ.                                ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ.                                       ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ.

ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ                          ΚΕΡΑΥΝΟΣ  Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ        ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ

ΔΡΥΜΟΥ                               ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ.                               ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ.

3  η Αγωνιστική

Γήπεδο                                                                                 Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ                  ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ.         ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ.

ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ                        ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ.                 ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο.

ΠΕΥΚΩΝ                                ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ                  ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ.

ΔΡΥΜΟΥ                               ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ.                               ΚΕΡΑΥΝΟΣ  Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ

ΣΙΝΔΟΥ                                 ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ.                           ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ.

 

4  η Αγωνιστική

Γήπεδο                                                                                 Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ                        ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ.                            ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ.

ΝΕΑΠΟΛΗΣ                           ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο.            ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ

Α.Α.Μ.Θ.                                ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ.                                       ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ.

ΛΑΓΥΝΩΝ                              ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ.                                    ΚΕΡΑΥΝΟΣ  Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ

ΣΙΝΔΟΥ                                 ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ.                           ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ.

5  η Αγωνιστική

Γήπεδο                                                                                 Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΠΕΥΚΩΝ                                ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ                  ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ.

ΔΡΥΜΟΥ                               ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ.                               ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο.

ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ                          ΚΕΡΑΥΝΟΣ  Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ        ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ.

ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ                  ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ.         ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ.

ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ                        ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ.                 ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ.

6  η Αγωνιστική

Γήπεδο                                                                                 Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ                        ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ.                            ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ.

ΝΕΑΠΟΛΗΣ                           ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο.            ΚΕΡΑΥΝΟΣ  Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ

ΛΑΓΥΝΩΝ                              ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ.                                    ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ.

ΣΙΝΔΟΥ                                 ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ.                           ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ

ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ                  ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ.         ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ.

7  η Αγωνιστική

Γήπεδο                                                                                 Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ                          ΚΕΡΑΥΝΟΣ  Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ        ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ.

Α.Α.Μ.Θ.                                ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ.                                       ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο.

ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ                        ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ.                 ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ.

ΔΡΥΜΟΥ                               ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ.                               ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ.

ΠΕΥΚΩΝ                                ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ                  ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ.

 

8  η Αγωνιστική

Γήπεδο                                                                                 Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ                        ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ.                            ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ.

ΛΑΓΥΝΩΝ                              ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ.                                    ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο.

ΣΙΝΔΟΥ                                 ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ.                           ΚΕΡΑΥΝΟΣ  Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ

ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ                  ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ.         ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ.

ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ                        ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ.                 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ

9  η Αγωνιστική

Γήπεδο                                                                                 Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΝΕΑΠΟΛΗΣ                           ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο.            ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ.

ΠΕΥΚΩΝ                                ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ                  ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ.

Α.Α.Μ.Θ.                                ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ.                                       ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ.

ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ                          ΚΕΡΑΥΝΟΣ  Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ        ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ.

ΔΡΥΜΟΥ                               ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ.                               ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ.

Τρίτη, 7 Σεπτεμβρίου 2021                       

Δημοσίευση σχολίου

0 Σχόλια